Crossrunner | Opis | Qimarox | Crossrunner | Opis

Crossrunner

Crossrunner: paletyzowanie warstwami w linii

Crossrunner | Opis | Qimarox | Crossrunner | Opis | Crossrunner: paletyzowanie warstwami w linii

Modele Crossrunner firmy Qimarox stanowią idealne rozwiązanie do ustawiania w linii kilku maszyn paletyzujących. Dzięki wyjątkowej konstrukcji jeden przenośnik rolkowy wystarcza do doprowadzania i odprowadzania palet w przypadku kilku równolegle ustawionych maszyn.

Crossrunner to większa wersja modelu Highrunner mk7, za pomocą którego produkty są ustawiane na palecie warstwami. Do tego celu maszyna posiada wbudowany bufor, gdzie układany jest każdy sformowany rząd, aż do ukończenia warstwy. Dzięki jednoczesnemu układaniu całej warstwy Highrunner mk7 wykonuje mniej ruchów. Oszczędza to czas, dzięki czemu wydajność jest większa niż w innych systemach paletyzujących.

Palety przesuwają się pod spodem
Ponieważ przenośnik formowania i podnośnik palet są umieszczone jeszcze wyżej, przez centralny przenośnik rolkowy na poziomie podłoża mogą przechodzić pod spodem pełne i puste palety.

Innymi słowy: w ustawieniu na przykład z dwoma urządzeniami Crossrunner obok siebie pełną paletę z pierwszej maszyny można odprowadzić na przenośniku rolkowym pod drugą maszyną, która normalnie wykonuje paletyzowanie. W drugą stronę istnieje możliwość transportowania pustej palety przez przenośnik rolkowy pod pierwszą maszyną do drugiej maszyny bez zakłócania pracy pierwszej maszyny.

Inteligentne oprogramowanie sterujące
Inteligentne oprogramowanie sterujące Qimarox zapewnia dokładne dopasowanie doprowadzania i odprowadzania palet do ruchów maszyn paletyzujących, co zapobiega kolizjom.

Istnieje również możliwość przydzielenia każdej maszynie różnych priorytetów. Zapobiega to sytuacjom, w których z ostatniej maszyny paletyzującej nie schodzi pełna paleta z powodu dużego nagromadzenia palet z innych maszyn.

Niewielki i dostępny
Dużą zaletą modelu Crossrunner jest ustawienie zajmujące niewiele miejsca. Nie ma już konieczności montowania własnego przenośnika doprowadzającego i odprowadzającego dla każdej maszyny paletyzującej.

Kolejną zaletą jest dostępność. Ponieważ konstrukcja przenośnika rolkowego nie jest złożona, maszyny paletyzujące są łatwo dostępne do wykonania prac serwisowych i konserwacji. Nawet przy użyciu wózka widłowego, jeśli jest taka konieczność.


this product is protected by one or more patents. For information visit mk7patents.qimarox.com